Produktový specialista | Strojírenství | Praha

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
2-10-375534
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Říká Vám něco oblast OEM? Staňte se důležitou součástí struktury společnosti, která se zaměřuje např. na výrobu průmyslových rozvaděčů.

Práce to bude dynamická. Čeká Vás úzká spolupráce s odděleními: výroba, technologie, plánování, kontrola a kvalita, štíhlá výroba, MTZ)

Níže přiblížení náplně práce a budu se těšit, že si řekneme více podrobností při krátkém telefonátu:

  • Příprava kalkulací pro tvorbu cen strojírenských výrobků
  • Kontrola výroby prototypů a vzorkování
  • Aktivní podpora výroby při zavádění nových výrobků
Požadavky
  • Vzdělání min.SŠ technického směru
  • Zkušenost s kalkulacemi produktu v oblasti strojírenství
  • Přehled v technologiích strojírenské výroby
  • Ideálně zkušenost s 3D CAD softwarem
  • Angličtina pro potřeby komunikace technických záležitostí s klientem
Benefity
  • Bonusový systém odměňování
  • Stabilní prostředí úspěšné české společnosti
  • Možnost seberealizace
  • Prostor pro platový i profesní růst
  • Stravenky