PRODUKTOVÝ SPECIALISTA | AŽ 50 0000

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
11-10-405569-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Zajímá tě vývoj produktu? Dorozumíš se anglicky? Pak tahle práce čeká právě na Tebe!

Do našeho týmu hledáme nového člena na pozici: PRODUKTOVÝ SPECIALISTA!

Co bude náplní tvé práce?

  • Komplexní starost o nové systémy větrání, vytápění a chlazení -Spolupráce na projektech v rámci firmy
  • Koordinace v navazujících fázích vývoje a výroby
  • Koordinace jednotlivých členů týmu dle zadaného harmonogramu
  • Podíl na zavádění nových výrobků do prodeje
  • Konzultace technických řešení -Školení v daném oboru v rámci tuzemska a zahraničí
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru nebo praxe v oboru
  • Řidičské oprávnění skupiny B
  • AJ min. B1
  • MS Officem
  • CAD a BIM výhodou
Benefity
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • práce se špičkovými technologiemi
  • kurzy angličtiny
  • obědy na pracovišti
  • dobré platové ohodnocení a další profesní růst