PRODUKTOVÝ MANAŽER | ŽELEZNIČNÍ DOPRAVA

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 70 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
2-10-404496-4
Popis pozice
  • Vedení produktu a koordinace činnosti na nové generaci zařízení
  • Zpracování a vytváření specifikace produktů a podkladů
  • Komunikace s ostatními profesemi napříč organizací
  • Spolupráce s marketingovým oddělením
  • Monitoring a zpracování zpětné vazby od zákazníků a pracovníků ve výrobě
Požadavky
  • SŠ (technické)/VŠ vzdělání (elektrotechnické)
  • Praxe na podobné pozici alespoň 1 rok
  • Orientace v normách
  • Znalost a zájem o elektrotechniku, administrativní zdatnost
  • Komunikační a vůdčí schopnosti, týmová spolupráce
  • Pečlivost, analytické myšlení

JAZYKY

  • ČJ na úrovni rodilého mluvčího/plně profesionální
  • Komunikativní a technická znalost AJ (úroveň B1/B2)
Benefity
  • Stabilní zázemí, kreativní prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat podle výsledků firmy
  • Stravenky, Cafeterie
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na kartu MultiSport
  • Příspěvek na životní a penzijní připojištění