PRODUKTOVÝ MANAŽER | MIMO AUTOMOTIVE | JABLONEC NAD NISOU

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
11-10-405576-2
Popis pozice

Máte zkušenosti s vývojem produktu? Orientujete se v konstrukci a vyznáte se v elektro oblasti? Vedení týmu Vám také není cizí? Potom čtěte dál detaily k pozici:

PRODUKTOVÝ MANAŽER - MIMO AUTOMOTIVE

Co Vás čeká:

  • vedení týmu
  • vývoj a inovace v oblasti elektro
  • konstrukce řady výrobků
  • technická podpora servisního oddělení
  • zajišťování náběhu nového výrobku
  • podílení se na externích a interních školeních pro projektanty a servisní techniky montážní firmy
Požadavky
  • min SŠ technického směru
  • znalost AJ pro aktivní využití - úroveň B1
  • zkušenosti s produktovým a projektovým managementem
  • zkušenosti s vedením týmu
Benefity
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • práce se špičkovými technologiemi
  • kurzy angličtiny
  • obědy na pracovišti
  • dobré platové ohodnocení a další profesní růst