PRODUKTOVÝ MANAŽER | ELEKTRO

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
19-10-377774
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte technické elektro vzdělání a zkušenosti z manažerské pozice alespoň 1 rok? Zajímá Vás obor "Railway" a rádi byste se kariérně rozvíjeli?

Pak se přihlašte na tuto zajímavou pracovní výzvu!

Pro našeho klienta, českou technologickou společnost s tuzemskými i mezinárodními projekty převážně v oblast "Railway" (elektroinstalace/stavební inženýrství/MHD/Trakční vedení), hledáme šikovné uchazeče na pozici:

PRODUKTOVÝ MANAŽER

Za co budete mít odpovědnost:

  • vedení produktu a koordinace činnosti na nové generaci zařízení pro detekce kolejových vozidel
  • získání a identifikace klíčových vlastností a požadavků na produkt od zákazníků, pracovníků společnosti, z trhu i podle vlastních představ
  • vytváření specifikace produktů, požadavků, popis vlastností, zajištění kompletních podkladů pro předávání do výroby
  • organizace interních jednání a odpovědnost za pokračující vývoj(e)
  • spolupráce a denní komunikace s vývojáři, konstruktéry, inženýry, experty na výrobu a projektovými manažery
  • spolupracovat s marketingem v rámci podpory prodeje našich produktů, tvorbě katalogu apod.
  • sledování zpětné vazby od zákazníků a montérů, podávání návrhů na zlepšení produktu
Požadavky
  • VŠ – zaměření elektrotechnické
  • praxi alespoň 1 rok v manažerské pozici
  • schopnost komunikovat a motivovat tým lidí
  • zkušenost s vedením projektů
  • schopnost pracovat v týmu i samostatně
  • orientaci na cíl
  • systematičnost a analytické myšlení
  • diplomatické vystupování

Výhodou:

  • zkušenost s produktovým řízením
  • orientace v normách EN 50126
  • pozitivní osobnost
  • vnímání příležitosti a jejich kritického hodnocení
  • tvůrčí přístup
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat podle výsledků společnosti
  • prostor pro osobní růst a kreativitu
  • cafeterie
  • stravenky
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • příspěvek na MultiSport kartu
  • další benefity, které jsou pevnou součástí silné sociální politiky