PRODUKTOVÝ MANAŽER - AUTOMATIZACE

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
12-10-364634
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledám technického odborníka v oblasti automatizace, který bude schopen dávat zákazníkům technickou podporu, komunikovat se zákazníky ohledně optimálního řešení v oblasti datové komunikace. Čeká Vás také vyhledávání nových obchodních příležitostía udávání směru obchodních aktivit ve společnosti.

Požadavky
  • vzdělání v oblasti automatizace, elektrotechnika nebo strojírenství
  • technické znalosti v oblasti automatizace je podmínka
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • cafeteria systém (po zkušební době nárok na příspěvek na vitamíny, finanční - příspěvky na volnočasové aktivity...)
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • jazykové kurzy
  • 5 týdnů dovolené