PRODUKTOVÝ INŽENÝR | LIBEREC | MIMO AUTOMOTIVE

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
11-10-405486-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenosti s procesem vývoje produktu a změnovými řízeními dle přání zákazníka? Jsi technický typ, který se vyzná v technických výkresech? Domluvíš se anglicky a chceš být součástí vývojového týmu? Potom se určitě přihlas na pozici:

Co Tě čeká:

  • technická správa stávajících produktů, včetně jejich inovací a změn
  • vytváření a udržování technické dokumentace produktů
  • validace a implementace technických změn produktů - dle přání zákazníka
  • technická podpora zákazníkům, dodavatelům a interním oddělením
  • technická kontrola zákaznických objednávek
  • možnost podílení se na nových projektech ve vývoji
Požadavky
  • Min. SŠ vzdělání technického směru
  • Praxe na obdobné pozici
  • Znalost AJ na úrovni B1 - "domluvím se" po telefonu i po emailu
  • Orientace v technických výkresech a normách
  • ŘP sk. B
Benefity
  • 24 dnů dovolené + volno navíc
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky 100,- Kč
  • bonusy za výročí
  • Mnoho zaměstnaneckých akcí - cyklo-akce, pravidelný badminton, běžecké závody, výlety, vstupenky na hokej
  • Dlouhodobé jazykové kurzy