PRODUKTOVÝ INŽENÝR | AUTOMOTIVE

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
2-10-397902-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chceš být v kontaktu s moderní technologií, která jezdí každý den po silnicích?

Autonomní řízení je pro vize, kterou se má budoucnost ubírat?

Určitě se přihlas na pozici:

PRODUKTOVÝ INŽENÝR

Dostaneš se k mnoha systémům jako třeba asistence řidiče, senzory, nouzové brždění a mnohem víc. Budeš v kontaktu se známými firmami v oboru a dostaneš se i k projektům které jsou zatím tajné!

Hlavní je pro tuto pozici zájem o auta a techniku a schopnost koordinovat tým lidí.

Specificky tě čeká:

  • Vývoj systémů, zaměřené na komfort a asistenci řidiče
  • Koordinace týmu kolegů napříč odděleními
  • Zajišťovat zkoušky a testování přiděleného systému
  • Spolupráce s cílovým zákazníkem a účast na koncernových jednáních
  • Komunikace s dodavateli v AJ/NJ
Požadavky
  • Velký zájem o prostředí automotive
  • Alespoň SŠ vzdělání technického zaměření
  • Znalost elektroniky a techniky v rámci automobilů výhodou
  • Angličtina nebo němčina pro pravidelnou komunikaci
  • Komunikační a prezentační dovednosti
  • Organizační schopnosti
  • Ochota k občasným služebním cestám
Benefity
  • Zkrácená pracovní doba na 37,5 hodin týdně
  • Pružná pracovní doba (hl. čas je 9:00 až 14:00)
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč
  • Cafeterie
  • Školení a jazykové kurzy přímo ve firmě
  • Firemní akce