PRODUCTION LEADER - FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBA

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
8-21-343930
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Nebaví Vás již velké korporáty? Hledáte spíše menší společnost, která Vám může nabídnout rodinnější zázemí?

Obsazujeme pozici PRODUCTION LEADER! Mistři výroby, kteří hledají profesní růst mají dveře otevřené!

Co budete mít na starosti:

  • povedete pracovní kolektiv zhruba o 30 lidech
  • budete dohlížet nad procesem výroby
  • budete se podílet na zaškolování nových pracovníků, náboru
  • budete optimalizovat a zlepšovat pracovní postupy
Požadavky

Co od Vás očekáváme, že byste měli znát a umět?

  • Zkušenosti na pozici mistr výroby nebo koordinátor výroby
  • Zkušenosti z výrobní společnosti (zkušenosti z automotive nejsou nutné)
  • Anglický jazyk - komunikativní úroveň B1 (jazykový kurz je pro Vás již zajištěný :) )
  • Orientace práce v MS Office, schopnost vytvořit tabulky
  • Přehled v oblasti technologie a procesů výroby
  • Být aktivní řidič sk. B
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • jazykové kurzy