Product Owner Business Intelligence

Plný úvazek
Mzda
65 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
2-10-347032
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsme špička ve vývoji ERP. Náš ERP obsahuje 36 modulů. Je to přehledný komplexní systém, který zjednodušuje řízení firmy, pomáhá šetřit čas a osvobozuje od zbytečné administrativy.

Máme oddělení zaměřené na Business Intelligence, konzultanty, analytiky i programátory pod jednou střechou.

Našimi klienty jsou střední a velké podniky, i malé firmy a živnostníci. Pro každého máme speciální produkt, který umíme přizpůsobit každému klientovi.

Máme desktopové i webové (cloudové) řešení.

Náš modul BI nabízí plné řešení Business Intelligence na míru s přehlednými vizualizacemi dat v reálném čase na počítači, tabletu i chytrých hodinkách.

Požadavky
  • Výbornou znalost controllingu, firemních KPI a firemních procesů
  • Profesionální vystupování pro jednání s manažery na C-level
  • Aktivní znalost AJ na úrovni C1
  • Znalost NJ velkou výhodou
  • Obchodní nadání
  • Pozitivní přístup k životu a sportovního ducha
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Benefit plus
  • Sportovní aktivity
  • Možnost zapůjčení firemního vozu
  • Návštěvy fyzioterapeuta ve společnosti
  • Zajímavé volnočasové aktivity
  • Kancelář přátelská k dětem a psům
  • Společnost nezatížená procesy
  • Kafeterie
  • Možnost zdravého stravování ve společnosti
  • Možnost ubytování po dobu hledání vlastního bydlení

a mnoho dalšího