PRODUCT MANAGER - VÝVOJ

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
12-10-378497
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do lokality Šumperk hledám Produktového manažera. Pozice je zajímavá svou pracovní náplní - možnost podílet se na vývoji produktu. Čeká Vás menší firma, přátelské prostředí a uplatnění v mezinárodním oblasti.

Budete:

  • monitorovat aktuálních trendy a jejich identifikace
  • na základě pozorování následně vytvoříte strategické plány, a to včetně návrhu, tvorby a spuštění úprav produktů
  • budete podporovat globální marketingové strategie firmy, tvorba produktových materiálů
Požadavky
  • minimálně ukončené bakalářské vzdělání
  • komunikativní úroveň anglického jazyka
  • obecný technický přehled
  • zkušenost z podobného typu pozice - ideálně z malosérie a z firmy, která má vlastní vývoj
  • zkušenost s mezinárodního prostředí
Benefity
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • příspěvek na stravu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • roční bonus