Product Manager | Elektro | až 60 000 Kč + bonusy!

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
2-10-378205
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pojďte se stát součástí technického oddělení, kde se budete moci rozvíjet jako Produktový specialista a Aplikační inženýr!

Společnost zabývající se vývojem, výrobou a distribucí elektrotechnických přístrojů a komponentů rozšiřuje své řady.

V tuto chvíli hledáme Produktového manažera se zaměřením na specifické aplikace v oblasti obnovitelné energie a průmyslových systémů. Jak již název napovídá, jedná se o kombinovanou pozici, kdy jako Produktový manažer budete součástí vývoje a životního cyklu produktů a jako Aplikační inženýr budete úzce spolupracovat se zákazníky/obchodními zástupci, definovat jejich potřeby a nabízet ucelené řešení.

Již brzy budeme otevírat i zbrusu nové aplikační centrum. Kariérně i osobnostně Vám tedy umožníme růst.

Požadavky
  • Základy projektového řízení
  • Elektrotechnická škola a praxe v oboru (obnovitelná energie výhodou)
  • Bez problémů se domluvíte anglicky - komunikace na denní bázi
  • Samostatnost
  • Nebojíte se výzev
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • roční bonus
  • home office
  • stravenky
  • Multisport karta
  • Benefitní karta
  • neomezený přístup do online vzdělávacího portálu Seduo, celofiremní školení
  • neomezený přístup ke kávě a drobnému občerstvení
  • slevy na firemní produkty a produkty třetích stran (hotely, taxi, myčka aut, mobilní tarify)