PRODUCT ENGINEER| OSTRAVA

Plný úvazek
Mzda
55 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
4-10-400665-3
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Láká tě prostředí mezinárodní společnosti? Máš zkušenosti s vývojem produktů? Máš praxi z výrobní společnosti nebo prostředí automotive? Zvládáš komunikovat v AJ?

Hledáme novou posilu na pozici PRODUCT ENGINEER!!!

Dej nám o sobě vědět!

Náplň práce:

  • vedení strategického vývoje produktů
  • práce na projektech mezinárodního rázu
  • komunikace se zákazníky v AJ o technické stránce projektových návrhů
  • poskytování podpory při sestavování prototypů a jich následné testování
  • podílení se na designových změnách
  • vedení projektu po technické stránce až po uvedení do výroby
Požadavky
  • VŠ vzdělání technického směru
  • min. 2 roky praxe ve vývoji produktů
  • AJ na komunikativní úrovni B2
  • zkušenosti z automotive nebo výrobní společnosti
Benefity
  • 13. mzda
  • flexibilní pracovní doba
  • zkrácená pracovní doba (37,5 hod)
  • příspěvek na stravování
  • školení a vzdělávací kurzy
  • příspěvek na penzijní připojištění