PRODUCT COORDINATOR

Referenční číslo
5-10-372364
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

HLEDÁ SE PRODUCT COORDINATOR!

Chcete se podílet na tvorbě produktu významné mezinárodní společnosti?

Líbila by se Vám následující pracovní náplň?

  • vytváření a zavádění nových technických a vizuálních návrhů produktu
  • řízení produktové změny – od návrhu až po ověření výsledku v praxi
  • rozvíjení a dokončení vzniklých konceptů a prototypů
  • rozpoznávání vzniklých problémů při zavádění produktu a specifikování jeho řešení
  • udržování a poskytování správných dat ohledně nových projektů – údaje o výrobku, výkresová dokumentace
  • implementování technických změn do výroby za produkt
  • podílení se na analýzách problému - continous improvement a optimalizace
  • tvoření návodek a pracovních postupů
  • kontrola PokaYoke stanovišť

Pokud Vás pozice zaujala, stačí už jen poslat Váš životopis!

Požadavky
  • SŠ/VŠ technického směru
  • AJ na komunikativní úrovni (každodenní komunikace)
  • znalost MS Office
  • zkušenosti z automotive průmyslu (v oblasti technologie a výroby)
  • znalost PSA, PPAP a PCPA výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. mzda
  • příspěvky na stravování