PROCESS ENGINEER

Referenční číslo
16-10-391909-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi zkušený procesní inženýr ve strojírenství? Máš chuť být součástí fungujícího týmu a podílet se na transferu nového projektu?

Náplň práce:

  • Zlepšování technologie a procesů ve výrobě, návrh nových technologických postupů
  • Zodpovědnost za nastavování procesů pro nově navržená zařízení
  • Kontrola funkčnosti nastavených změn
  • Tvorba technologického zázemí pro výrobu
  • Posouzení vyrobitelnosti
  • Optimalizace výroby ve spolupráci s konstrukcí
  • Spolupráce s dalšími odděleními (Nákup, konstrukce, kvalita)
  • Řešení neshod a složitých situací ve výrobním procesu
  • Poskytování informací pro výrobu
Požadavky
  • VŠ technického směru (strojního nebo elektro zaměření výhodou)
  • Znalost technické dokumentace
  • Znalost lean systémů, zkušenost s jejich aplikací
  • Znalost CAD systémů
  • AJ pro písemnou i ústní komunikaci
  • Analytický typ se schopností se rozhodovat
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky
  • Benefitní karta
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zvýhodněné telefonní tarify
  • Firemní akce
  • Kurzy, vzdělávání