Process analyst

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 75 000 Kč
Referenční číslo
2-15-383813
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenost s analýzou interních procesů? Do developerské společnosti hledáme procesního analytika, který bude klíčovou osobou v popisu, analýze a návrhu implementací interních procesů. Bude připravovat reporty ohledně automatizace, navrhovat řešení a poskytovat poradenství a školení i v rámci společnosti.

Náplní Vaší práce bude:

  • Popis stávajících procesů a jejich dokumentace
  • Analýza, nastavování cílů a zjišťování nedostatků v procesech
  • Návrh a zavedení zlepšení do praxe
  • Příprava reportů ohledně automatizace
  • Poskytování podpory, školení a poradenství ohledně interních procesů v rámci společnosti
Požadavky

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání se zkušeností s analýzou procesů
  • Zkušenost s nastavováním a optimalizací procesů
  • Orientace v IT systému - příprava zadání a testování
  • Znalost Kaizen / Lean, Six Sigma výhodou
  • Organizační dovednosti, prozákaznický a open-minded přístup
  • Skvělé prezentační a komunikační schopnosti
Benefity
  • Bonusy, prémie
  • Volno mezi svátky nad rámec dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Multisport karta
  • Příspěvek na pojištění
  • Možnost občasné práce z domu
  • Notebook, telefon
  • Firemní akce
  • Občerstvení na pracovišti