PROCESNÍ TECHNOLOG|AŽ 50 000 Kč|

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
4-10-379291
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste profík, který se orientuje v oblasti procesní technologie, oblast automotive je mu blízká a hledáte změnu? Pak neváhejte a dejte nám o sobě vědět.

Pro mezinárodní výrobní společnost působící v automotive oblasti hledáme vhodné uchazeče na pozici "PROCESNÍ TECHNOLOG|AŽ 50 000 Kč|".

Pracovní náplň:

  • tvorba technologických postupů
  • specifikace technických parametrů strojů a zařízení
  • podílení se na procesu neustálého zlepšování
  • podílení se na přípravě finančních projektů
  • výběr vhodných strojů a zařízení
  • kontrola dodržování technologických postupů ve výrobě
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • zkušenost s působením na obdobné pozici min 1 rok
  • znalost MS Office
  • organizační schopnosti
Benefity
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • vzdělávání, kariérní růst