PROCESNÍ TECHNOLOG | AJ

Plný úvazek
Mzda
39 000 - 48 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
6-18-404059-4
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Láká vás změna a možnost účastnit se nových projektů? Pak neváhejte poslat životopis a rozšířit tak stávající tým! Pokud máte zkušenosti na pozici procesního technologa a umíte dobře anglicky či německy, neváhejte!

  • Optimalizace stávajících procesních postupů v rámci zpracování kovů a plastických hmot
  • Technická podpora zavádění nových projektů do výroby
  • Plánování a sledování nákladů ve svěřené oblasti
  • Spolupráce a komunikace napříč společností a s dodavateli
Požadavky
  • VŠ strojního nebo chemicko - technologického zaměření
  • Znalost a zkušenost z oblasti zpracovávání kovů, slitin, plastických hmot
  • AJ nebo NJ na úrovni B2
  • Znalost PC - MS Office + Outlook
  • Znalost SAP, Power BI
Benefity
  • Náborový příspěvek 70 000 Kč
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • Home Office
  • Bonusy, prémie
  • Kafeterie
  • Příspěvek na sport/volný čas
  • Vzdělávání v rámci firmy
  • Příspěvek na penzijko