PROCESNÍ TECHNIK

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
9-18-349530
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Zajímá Vás oblast procesního inženýrství? Umíte zlepšovat procesy ve výrobě? Domluvíte se navíc anglicky? Pak nám pošlete životopis, hledáme PROCESNÍHO TECHNIKA!

Náplň práce:

  • Vyhledávání možností zlepšování výrobních procesů
  • Pravidelné kontrolování dodržování výrobních postupů a procesů
  • Uvolňování nových strojů a materiálů do sériové výroby
  • Testování nových materiálů pro výrobu
  • Spolupracování při zaškolování zaměstnanců na jednotlivé výrobní operace
Požadavky
  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Praxe na obdobné pozici
Benefity
  • Čisté a moderní prostřední
  • Letní a zimní prémie
  • Částečně pružnou pracovní dobu
  • Benefit program Cafeteria Sodexo
  • Možnost profesního rozvoje absolvováním odborných a jazykových školení
  • Až pět týdnů dovolené