Procesní specialista|vstřikování plastů|70 - 100 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
70 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
9-10-351265
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro zkušené kandidáty z automotive prostředí nyní máme uplatnění v oblasti řízení procesů.

Jako Specialista řízení procesů budete navrhnovat technická řešení pro nové projekty a podporovat definici procesů. Budete působit jako referent pro technické týmy. Budete hledat řešení zaměřená na snížení nákladů a podílet se na trénování týmů a řízení inovací.

Požadavky
  • Praxe na obdobné pracovní pozici alespoň 3 roky
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Zkušenost s novými projekty
  • Praxe v automotive výrobní společnosti
Benefity
  • 13. plat
  • 25 dní dovolené
  • 5 dní sick days
  • Příspěvek na dopravu (2,80 Kč/km dle reálně ujetých kilometrů)
  • Závodní stravování - hrazený oběd
  • Multisport karta
  • Benefitní Sodexo flexipas karta
  • Cizojazyčné kurzy
  • Firemní aktivity