JUNIOR PROCESS ENGINEER

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
6-10-403543-4
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi absolvent vysoké školy se zaměřením na technický obor? Rád bys dostal přílezitost získat praktické zkušenosti? Máš technické schopnosti, jsi komunikativní a organizačně schopný? Nevadí ti občas mluvit v angličtině? Tak to hledáme právě tebe!

Že nemáš zkušenosti? Nevadí! Všechno tě naučíme!

Co tě čeká:

  • Správa technologií a jejich zlepšování
  • Měření výkonnosti a optimalizace procesů v rámci společnosti
  • Praktické využívání nástrojů pro optimalizaci a zlepšení procesů
  • Identifikace a řešení slabých míst ve výrobním procesu
  • Pravidelná komunikace a spolupráce s týmem a ostatními zaměstnanci

Oslovuje tě tato výzva? Tak to nám neváhej poslat svůj životopis!

Požadavky
  • SŠ nebo VŠ technického směru
  • AJ min. B1
  • Praxe v automotive výhodou
  • Znalost MS Office
  • ŘP skupiny B
Benefity
  • 13. mzda
  • 25 dní dovolené
  • Jazykové kurzy hrazené zaměstnavatelem
  • Pružná pracovní doba
  • Bonusy za docházku
  • Stravenky
  • Kafeterie
  • NTB a mobil i pro osobní účely