PROCESNÍ INŽENÝR|Příležitost pro absolventy

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
9-10-378111
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenost se zaváděním nových projektů do výroby, nebo jste čerstvý absolvent a toto zaměření by pro Vás bylo zajímavé? Máte angličtinu nebo němčinu na komunikativní úrovni?

Potom by pro Vás mohla být zajímavá pozice PROCESNÍ INŽENÝR, při které se dostanete k zajímavým projektům z oblasti automotive.

Jako PROCESNÍ INŽENÝR budete mít na starost:

  • Zavedení nových projektů do výroby
  • Analýzu stávajících projektů a jejich zlepšování
  • Spolupráci se zahraničním projektovým týmem
  • Úzkou spolupráci s týmem kvality, výroby
  • Vytvoření výrobních postupů v SAP
Požadavky
  • Komunikativní úroveň angličtiny nebo němčiny
  • Zkušenost se zaváděním nových projektů do výroby
  • Pokročilá znalost práce na PC, programování
  • Aktivní znalost práce v SAPU výhodou
  • Schopnost programování PLC velkou výhodou
Benefity
  • Bonusy/prémie
  • Dovolená 5 týdnů
  • Možnost občasné práce z domova
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění