PROCESNÍ INŽENÝR - VÝVOJOVÉ ODDĚLENÍ

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
12-30-346244
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • vývoj, plánování a implementace nových výrobních technologií
  • optimalizace, upgrade nebo automatizace stávajících výrobních technologií (vybavení a proces)
  • řízení projektů a spolupráce mezi odděleními vývoje, technologických procesů a průmyslového inženýrství
  • komunikace s dodavateli technologií
  • spolupráce s výzkumnými ústavy a vysokými školami
Požadavky
  • VŠ vzdělání – obor strojírenství, materiálové inženýrství nebo procesní inženýrství
  • znalost statistiky, projektového managementu a MS Office
  • výbornou znalost anglického jazyka
  • ochota cestovat
  • zaškolovací program přizpůsobený úrovní znalostí a zájmu kandidáta
  • spolupráci s kolegy a týmy ze zahraničí
  • dovolená 25 dnů
  • kurzy angličtiny zdarma
  • multiSport kartu za 400 Kč/měsíc
  • neomezené volání a 4 GB za 295 Kč/měsíc
  • příspěvek na penzijní připojištění 300 – 1 100 Kč/měsíc