PROCESNÍ INŽENÝR (vhodné také pro absolventy)

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
9-10-380351
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste absolventem technické školy a zajímají Vás výrobní procesy? Nebo již máte zkušenost jako Procesní inženýr?

Právě hledáme kolegu/kolegyni do našeho týmu, který/-á by měl mít zájem o technologické zajišťování výroby, nastavování či optimalizaci výrobních procesů.

Umožníme Vám kariérní růst!

Vaše hlavní zodpovědnosti budou:

  • Validace technické specifikace u nově zaváděných výrobků
  • Přípravu a nastavení výrobních procesů u nových produktů
  • Zavedení nových výrobních procesů – technologií
  • Kontrola výrobních procesů – zavádění systémů proti chybám
  • Zvyšování efektivnosti výrobních procesů
Požadavky
  • SŠ / VŠ vzdělání: strojní, elektrotechnické či mechatronické
  • Znalost anglického na úrovni B1
  • Základy programování
  • Relevantní praxe ve výrobní společnosti velkou výhodou
  • Pokročilá znalost MS Office
  • Vhodné také pro absolventy
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Roční bonusy
  • Příspěvky na životní/penzijní pojištění (3-8 let 500Kč,nad 8 let 800 Kč)
  • Jazykové kurzy a motivační školení
  • Školení potřebná k výkonu práce
  • Dotované stravování/stravenky