PROCESNÍ INŽENÝR | VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Plný úvazek
Mzda
35 000 Kč
Referenční číslo
8-10-394430-13
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • Ve spolupráci s R&D návrh přechodu z laboratorního působiště do poloprovozního a následně provozního měřítka
  • Návrh a design reaktorů, retifikační a absorpční kolony, materiálobé a antalpické bilance procesů
  • Spolupráce při finančním vyhodnocení nových výrob a provozů
  • Podílení na designu, zavedení a optimalizaci výrobních postupů
  • Poskytování servisní podpory zavedeným provozům
  • Zhodnocení rizikových faktorů
  • Odpovědnost za soulad s BOZP a standardy kvality
  • Simulace procesů a následné odstraňování chyb ve výrobě
  • v případě, že se uskuteční prodej licence dané výroby do zahraničí, pak se procesní inženýr bude podílet také na rozjezdu výroby v zahraničí
Požadavky
  • VŠ v chemickém oboru - obor chemické inženýrství
  • Znalost simulačních programů (např. ChemCad)
  • Schopnost vyhodnocovat data a navrhovat řešení, znalost chemicko-inženýrskýc výpočtů
  • Schopnost projektového vedení
  • Výborná znalost AJ
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba s pevnou složkou
  • podpora relokace či úhrada velké části nájmu bytu
  • řízená podpora profesního rozvoje
  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • možnost zahraničních pracovních cest/pobytů v případě prodeje licence externím partnerům
  • příspěvek na penzijní připojištění po roce spolupráce
  • zaměstnanecké SIM karty po roce trvání pracovního poměru
  • odborný rozvoj zaměstnanců, jazykové kurzy
  • příspěvek na rekreaci zaměstnanců a jejich dětí
  • zvýhodněné zaměstnanecké parkování soukromých vozidel