PROCESNÍ INŽENÝR | NOVÉ PROJEKTY

Plný úvazek
Mzda
55 000 - 65 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Referenční číslo
9-10-401320-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Baví vás nové projekty a zavádění nových technologií do výroby? Máte zkušenost z výrobní společnosti? Domluvíte se anglicky?

Hledáme kandidáty na pozici PROCESNÍHO INŽENÝRA se zaměřením na přesun výroby do nového závodu.

Budete:

  • spolupracovat na nových projektech
  • zodpovídat za přidělené výrobní procesy při přesunu výroby do nové výrobní haly
  • navrhovat a zavádět zdokonalení výrobních postupů, procesů a nové technologie
  • spolupracovat na optimalizaci současných projektů a procesů
  • úzce spolupracovat s kolegy z jiných oddělení (např. také při tvorbě kalkuací)
  • hledat úzká místa a navrhovat optimalizace a zlepšení
  • spolupracovat na vyhledávání úspor, zlepšování kvality
  • tvořit analýzy a reporty
  • absolvovat velmi krátké pracovní cesty (max 1x-2x měsíčně)
Požadavky
  • min. SŠ technického směru
  • Praxe na obdobné pozici
  • praxe z výrobního podniku
  • technická orientace a znalost (technická dokumentace, LEAN, Kaizen, výrobní procesy aj.)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • ŘP B.
Benefity
  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy školení
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce
  • Příspěvek na dojíždění