PROCESNÍ INŽENÝR - Šance i pro absolventy technických škol

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
9-10-402297-5
Popis pozice

Jste absolventem technické školy a hledáte si firmu pro rozjezd své kariéry? Nebo už máte nějakou praxi v oblasti engineeringu a zkušenost s výrobními procesy?

Pokud Vás oblast výrobního engineeringu a výrobních procesů láká a hledáte si uplatnění tohoto směru, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

A na co se můžete těšit?

  • Sledování stavu a funkčnosti procesů
  • Vedení změnových řízení
  • Podílení se na zajištění technického a technologického zařízení
  • Spolupráce s dalšími odděleními
  • Zlepšování výrobních procesů
Požadavky
  • Praxe na obdobné pracovní pozici
  • SŠ/VŠ technického směru
  • Zkušenosti z oblasti výroby a technologie
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Zkušenost z oblasti robotiky výhodou
Benefity
  • 13. plat
  • 25 dní dovolené
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Jazykové vzdělávání
  • Možnost růstu v rámci společnosti