Procesní inženýr pro oblast výrobních zařízení

Plný úvazek
Mzda
32 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
9-10-357182
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro plzeňskou firmu, jejíž produktem jsou vzduchotechnická zařízení, obsazujeme pozici procesního inženýra. Pozice je vhodná jak pro zkušené inženýry v oboru, tak pro absolventy, kteří mají chuť se učit.

Tato pozice je v úzkém kontaktu s výrobou, kde se zajišťuje správná funkce a nastavení výrobního zařízení. Přijde i na instalaci a zavádění nových výrobních technologií a linek.

Procesní inženýr zde má na starosti návrh a optimalizaci procesů a výrobních zařízení, připravuje výrobní dokumentaci a komunikuje s dodavateli.

Pokud máte zájem o více informací, zašlete nám svůj životopis.

Požadavky
  • min. SŠ vzdělání s praxí nebo absolventi VŠ - elektrotechnický backgroud
  • komunikativní úroveň angličtiny
  • pokročilá znalost práce v MS Office
  • orientace v technické dokumentaci
  • velkou výhodou je znalost programování PLC zařízení Omron
  • řidičský průkaz sk. B
Benefity

Společnost nabízí:

  • 25 - 27 dní dovolené
  • náborový bonus v hodnotě 20 000 Kč
  • finanční bonusové ohodnocení - jednou za půl roku
  • příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • každoroční navyšování mzdy
  • závodní stravování
  • možnost jazykových kurzů
  • flexibilní pracovní doba