PROCESNÍ INŽENÝR - pozice vhodná také pro absolventy!

Plný úvazek
Mzda
28 000 - 30 000 Kč
Referenční číslo
4-10-378511
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš vzdělání technického zaměření? Rád bys našel zajímavou společnost, která Ti dá možnost získat zkušenosti a praxi a profesně se posunout dál? My o jedné takové víme! Právě hledáme PROCESNÍHO INŽENÝRA!

NÁPLŇ PRÁCE:

  • řízení a plánování provozu výrobních linek
  • analyzování příčin poruch zařízení a navrhování řešení
  • technická podpora prodeje
Požadavky
  • vzdělání chemicko-technologického nebo příbuzného směru
  • výhodou praxe ve výrobní firmě v chemickém průmyslu
  • znalost anglického jazyka
Benefity
  • čtvrtletní a roční prémie
  • 25 dnů dovolené
  • stravenkový paušál
  • příspěvek na dopravu
  • penzijní připojištění
  • příspěvěk na volnočasové aktivity