PROCESNÍ INŽENÝR - PLASTY

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
7-10-367636
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenost ve výrobě v oblasti plastů?

Umíte anglicky a chcete najít uplatnění v blízkosti Českých Budějovic?

Zašlete nám svůj životopis anglicky.

Náplň práce:

  • provádění testování nových výrobků/forem na vstřikolisech
  • testování pro validační účely včetně předvýrobní dokumentace
  • koordinace procesních změn – FMEA
  • koordinace reklamačního procesu
  • statistické a analytické vyhodnocování výrobních procesů
  • vzorkování a uvolňování do výroby
  • úzká spolupráce s výrobním a projektovým týmem
  • komunikace se zákazníky, úpravy dle specifikace
  • optimalizace výrobních procesů na vstřikolisech Engel, Arburg, Wittmann Battenfeld
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání
  • základní znalost AJ
  • znalost technologií zpracování plastů – vstřikování, formy
  • praxe ve výrobním prostředí min 3 roky podmínkou
  • IT znalosti – MS Office
  • 13. plat (na základě plnění osobních cílů a výsledku společnosti)
  • stravenky v hodnotě 90 Kč
  • penzijní pojištění
  • smlouva ihned na dobu neurčitou
  • jazykové vzdělávání
  • firemní akce