PROCESNÍ INŽENÝR | PÍSECKO | 60 - 70 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 70 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
7-10-401883-4
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do mezinárodní automotive společnosti hledáme nového kolegu, který rozšíří tým PROCESNÍCH INŽENÝRŮ!

Kromě mezinárodní spolupráce na různých projektech se můžete těšit na:

  • Podrobné definování procesů při výrobě jednotlivých dílů
  • Spolupráci na vývoji produktu, procesu, technologie
  • Zapojování nových technologií do již nastavených procesů (práce s plasty, kovy)
  • Navrhování automatizovaných výrobních linek a průmyslových robotů
  • Reporting vedení
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Angličtinu na úrovni minimálně B1 - denní komunikace se zahraničními kolegy
  • Zkušenosti na pozici Procesního inženýra nebo podobné ve strojírenství nebo automotive
  • Práce s 2D a 3D programy
  • Znalost kvalitativních metod (FMEA, PPAP, APQP) výhodou
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Finanční bonusy a prémie
  • Možnost občasného home office
  • Vzdělávání (odborné, jazykové)
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění