PROCESNÍ INŽENÝR, JUNIOR - AŽ 35 000 KČ

Plný úvazek
Mzda
29 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
4-10-359279
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi absolventem VŠ, máš po škole a řešíš svou další budoucnost? Pro jednu mezinárodní výrobní společnost působící na Ostravsku hledáme Procesního inženýra Juniora, který umí pracovat v Excel tabulce, má komunikativní znalost anglického, nebo německého jazyka a zájem o dřevařský průmysl. Praxe není nutná, tak neváhej a pošli nám svůj životopis.

Náplň práce:

  • sestavování výrobních plánů
  • kalkulace a optimalizace výroby
  • spolupráce na firemních projektech
  • zpracování denních statistik, reporting
Požadavky
  • VŠ vzdělání - dřevařský, lesnický, elektro, nebo strojírenský obor
  • německý, nebo anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • dobrá znalost na PC ( Excel)
  • analytické myšlení
  • ochota pracovat v týmu i samostatně
  • zájem o oblast výroby v mezinárodním prostředí
Benefity
  • zajímavé finanční ohodnocení s benefity
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou !
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost aktivně využívat cizí jazyk
  • možnost firemního vzdělávání
  • penzijní připojištění
  • firemní stravování