PROCESNÍ INŽENÝR | ČESKÉ BUDĚJOVICE

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
7-10-406012-2
Popis pozice

Vyznáte se ve strojírenství a koordinaci projektů? Domuvíte se anglicky nebo neměcky a pojem LEAN nevidíte poprvé? V případě kladných odpovědí by Vás mohla zajímat pozice PROCESNÍHO INŽENÝRA, kterou aktuálně obsazujeme.

Co by bylo ve Vaší kompetenci:

  • strukturovaně vést projekty včetně jejich vyhodnocení a prezentace
  • optimalizace výrobních procesů
  • zavádění nových výrobků/ postupů/technologií
  • podpora pro zajištění efektivity výroby (LEAN)
  • spolupracovat na zkušebních zakázkách a na zpracování externích a interních reklamací formou strukturovaného řešení (8D, Ishikawa, 5W, PDCA)
  • kontrola standardů (návodky, seřizovací listy, 5S)
  • spolupracovat s údržbou, konstrukcí, nástrojárnou a externím servisem
Požadavky

VŠ vzdělání - technický obor

AJ nebo NJ na komunikativní úrovni (B2)

Zkušenosti na stejné nebo velmi podobné pozici

Schopnost prezentovat (i v cizím jazyce)

Čtení výkresové dokumentace

Znalost strojírenských výrobních procesů

Alespoň okrajová znalost procesů LEAN

Benefity

13. a 14. mzda

5 týdnů dovolené

flexibilní pracovní doba

jazykové kurzy

dotované závodní stravování