PROCESNÍ INŽENÝR | AŽ 70 000 KČ

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 70 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Referenční číslo
7-10-404998-3
Popis pozice

Jste technicky založený člověk? Máte zkušenosti se zlepšováním výrobních procesů a domluvite se anglicky?

Pakí se Vám právě otevírá skvělá příležitost získat zajímavou práci v dynamickém a profesionálním prostředí úspěšné nadnárodní společnosti na pozici PROCESNÍ INŽENÝR.

Náplň práce:

  • Zvyšování efektivity operátorů výroby a výrobních linek
  • Analýzy produktivity výroby
  • Návodky, pracovní postupy
  • Nastavování metod štíhlé výroby (LEAN)
  • Nastavování TPM

Pro více informací neváhejte a zareagujte na tento inzerát.

Požadavky
  • Alespoň SŠ vzdělání technického směru
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (účast na poradách)
  • Praxe v technologii nebo podobném odvětví velkou výhodou
  • Zkušenosti se zlepšováním výrobních procesů velkou výhodou
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Plně hrazené závodní stravování
  • Multisport karta
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Bonusy a odměny dle hospodářského výsledku
  • Zaměstnanecké slevy na firemní produkty