PROCESNÍ INŽENÝR | AŽ 70 000 KČ

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
5-10-391770-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

NA ORLICKOÚSTECKO HLEDÁME PROCESNÍHO INŽENÝRA!

Máte praxi v oblasti zavádění štíhlé výroby a zkušenosti s vedením lidí?

Domluvíte se anglickým nebo německým jazykem?

V tom případě máme pracovní pozici přímo pro Vás!

Náplň práce:

  • Zastupování pozice vedoucího výroby
  • Zodpovědnost za řízení údržby strojů, nástrojů, budov a vozového parku
  • Optimalizace výrobních procesů, materiálových toků, layout a ergonomie pracovišť
  • Odstraňování plýtvání v procesech, provádění Value Stream Mapping, analýza a stanovování časových norem
  • Zavádění a školení principů štíhlé výroby
  • Návrh a design výrobního procesu u nových projektů
  • Neustálé zlepšování
  • Reporting

Zaujala Vás pracovní pozice? V tom případě mě neváhejte kontaktovat!

tereza.supikova@grafton.cz

601 204 512

Požadavky
  • VŠ technického zaměření
  • AJ nebo NJ plynule
  • Zkušenosti s vedením týmu min. 2 roky
  • Zkušenosti na pozici procesní inženýr, lean manager, continuous improvement manager
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Jazykové kurzy
  • Věrnostní prémie