Procesní inženýr

Plný úvazek
Mzda
55 000 - 75 000 Kč
Referenční číslo
9-10-402296-5
Popis pozice

Baví vás nové projekty, účast na implementaci nových strojů do výroby a k tomu hovoříte anglicky? Tak je toto příležitost právě pro vás.

Pokud také máte povědomí o výrobních procesech, pak možná vy podpoříte tým procesních inženýrů v automotive výrobní firmě.

Co na Vás u této role čeká?

  • Vytváření nebo úpravy výrobní, technické dokumentace
  • Analýza a zavádění zlepšovacích návrhů a změn - zvyšování efektivity pracovního procesu na výrobních zařízeních/linkách
  • Technická asistence při montáži či oživování linek do provozu
Požadavky
  • min SŠ vzdělání
  • Praxe na obdobné pracovní pozici
  • Zkušenost z výrobního podniku, automotive výhodou
  • Komunikativní anglický jazyk
  • MS Office
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na dopravu 3 Kč/km
  • Půlroční odměna za věrnost až 7200 Kč za pololetí
  • Flexipass - 500 Kč/měs.
  • Obědy zdarma
  • Služební notebook a telefon
  • Výhodný mobilní tarif pro soukromé využití
  • Příspěvek na penzijní připojištění (až 1200 Kč/měs.)
  • Jazykové kurzy, odborná školení
  • Firemní akce
  • Očkování proti chřipce, vitamínové doplňky
  • Možnost kariérního růstu