PROCESNÍ INŽENÝR

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
4-10-386453
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcete pracovat pro mezinárodní výrobní společnost, která je jedničkou na trhu v oblasti svého působení? Láká Vás možnost využití svých zkušeností ve společnosti, která nabízí špičkové zázemí a má vlastní vývoj? Pak neváhejte a kontaktujte nás, právě obsazujeme pozici " PROCESNÍ INŽENÝR".

Náplň práce:

  • implementace nástrojů štíhlé výroby
  • podílení se na projektech v oblasti neustálého zlepšování
  • podílení se na inovacích
  • provádění analýz
Požadavky
  • min SŠ vzdělání technického směru
  • praktické zkušenosti s nástroji štíhlé výroby
  • praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti min. 3 roky
  • anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • schopnost čtení technické dokumentace
  • samostatnost
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • výkonnostní prémie - vypláceny měsíčně
  • docházkový bonus - vyplácen měsíčně
  • příspěvky na stravování
  • flexibilní pracovní doba
  • sportovní aktivity hrazené firmou