Procesní inženýr

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
16-10-372314
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste zkušený "procesák"? Ovládáte teorii i praxi Lean Managementu a hledáte příležitost v mezinárodně uznávané společnosti v oblasti automotive?

V tom případě hledáme právě Vás na pozici Procesní inženýr.

Budete mít na starost využívat metody Lean Managementu v praxi, hledat úspory nákladů výrobních i na logistiku a spolupodílet se s ostatními odděleními na zlepšování procesů výroby.

Požadavky

Co požadujeme?

  • vzdělání technického zaměření
  • zkušenosti na obdobné pozici nejlépe v oblasti automotive
  • ovládání metod průmyslového inženýrství
  • plynulá komunikace v anglickém nebo německém jazyce
  • týmovost, komunikativnost, chuť dále se učit

Vaší výhodou bude, pokud prokážete znalost a zkušenost se zaváděním 5S a Kanban do provozu. Zároveň zkušenost se SAP budou také výhodou.

Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Notebook a mobilní telefon
  • Jazykové a odborné vzdělávání
  • Activepass, poukázky za darování krve, eventy atd.