Procesní inženýr

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
9-30-347088
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcete být na počátku nového projektu a mít na starost přípravu finálních linek a technickou specifikaci technologií?

Budete připravovat novou výrobu a realizovat zahájení výroby nových projektů. Řešit budete také změnová řízení. Podílet se budete na zajištění technického a technologického zařízení a spolupracovat s procesními a projektovými inženýry. V neposlední řadě se budete starat o neustále zlepšování výrobních procesů.

Zaujala Vás tato pracoví pozice?

Ozvěte se nám!

Požadavky
  • Praxe na obdobné pracovní pozici
  • SŠ/VŠ technického směru
  • Zkušenosti z oblasti výroby a technologie výhodou
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Zkušenost z oblasti robotiky výhodou
Benefity
  • 13. plat
  • 25 dní dovolené
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Jazykové vzdělávání
  • Možnost růstu v rámci společnosti