PŘÍPRAVÁŘ VÝROBY

Plný úvazek
Mzda
22 000 Kč
Referenční číslo
7-18-357820
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme PŘÍPRAVÁŘE VÝROBY, na kterého čekají např. tyto úkoly:

  • příprava surovin pro potravinářskou výrobu (přemisťování kontejnerů se surovinami)
  • míchání surovin v požadovaném množství a poměrech podle receptur
  • dodržování bezpečnostních a hygienických norem
  • týmová práce
  • práce s informačním systémem
Požadavky

Přes co nejede vlak?

  • Musíte mít dokončené SOU, ideálně potravinářského zaměření
  • Fyzická i technická zdatnost
  • Pečlivost a zodpovědný přístup k práci
  • Ochota pracovat na směny
  • variabilní složka mzdy - závislá na osobním ohodnocení (mzda tedy základem nekončí)
  • 5 dnů dovolené
  • podnikové stravování
  • firemní akce
  • zaměstnanecký servis (nápoje, praní pracovních oděvů)
  • možnost nákupu výrobků za zvýhodněnou cenu