PŘEDÁK LINKY | OTROKOVICE | až 40 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
12-18-392107
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Nebojíš se zodpovědnosti? Chceš se podílet na rozjezdu výroby a zajištění její kvality? Dokážeš provést drobné opravy?

Pak hledáme právě TEBE!

Do výrobní firmy v Otrokovicích hledáme PŘEDÁKA VÝROBNÍ LINKY!

Náplní tvojí práce bude:

  • práce v nepřetržitém provozu, se 4 volnými dny v týdnu
  • zodpovědnost za 4 linky
  • rozjezd výroby
  • kontrola kvality
Požadavky

Musíš mít:

  • ukončené středoškolské vzdělání
  • ochota učit se nové věci
  • manuální zručnost
  • zdravotní způsobilost
Benefity
  • nástup možný ihned
  • nadprůměrný plat v závislosti na délce praxe, zkušenostech a dosažené kvalifikaci
  • náborový bonus 30 000 Kč, po odpracovaných 3 měsících
  • spolupráce na modernizaci výroby a rozvoji společnosti
  • podporu při zaškolení
  • stabilní pracovní smlouvu v rozvíjející se společnosti s dlouhodobou historií a jasnou vizí
  • jistotu dlouhodobého a stabilního zaměstnání - rozšiřujeme náš pracovní tým
  • široké spektrum dalších zaměstnaneckých benefitů