PRACOVNÍK/CE ÚKLIDU - MODLETICE - 24 000 Kč/měs.

Plný úvazek
Mzda
24 000 Kč
Referenční číslo
13-18-351908
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme zaměstnance na pozici PRACOVNÍK/CE ÚKLIDU do MODLETIC!

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis.

Náplň práce:

  • Zajišťování čistoty a pořádku na distribučním centru dle hygienických předpisů a norem
  • Úklid prostor a zařízení pomocí úklidových prostředků a strojů dle předepsaných plánů úklidu
  • Úklid venkovních prostor
  • Třídění a likvidace druhotných surovin (jako například lepenky, papírů, fólii) a odpadů
  • Obsluha lisovací techniky
  • Sběr poškozeného zboží, třídění a ukládání na odpovídající sběrná místa

Nástup: ihned

Pracovní doba: nepřetržitý provoz

Mzda: 24 000 Kč/měs.

Lokalita: Modletice

Požadavky
  • Min.základní vzdělání
  • Ochota pracovat ve směnném provozu
  • Manuální zručnost a přesnost
Benefity
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Stravenky v hodnotě 80 Kč/den
  • Až 5 týdnů dovolené
  • Možnost stravování v závodní jídelně
  • Multisport Karta - zaměstnanec si přispívá 250 Kč/měs.