PRACOVNÍK/CE EXPEDICE | 2 SMĚNY

Plný úvazek
Mzda
24 000 - 30 000 Kč
Referenční číslo
6-18-364555
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsme čistě česká společnost zabývající se zakázkovou zámečnickou výrobou.

Všeho všudy nás je 75. Všichni se mezi sebou známe a termín rodinná atmosféra u nás není jen prázdná fráze.

Zakládáme si na férovém jednání a individuálním přístupu ke každému zaměstnanci. Razíme heslo, že na všem se dá dohodnout.

Rádi bychom mezi sebe přivítali nového člověka - pracovníka expedice, který se nebojí lehké práce na PC a je ochotný pracovat ve 2 směnách.

Požadavky

Samostatnost , spolehlivost a zodpovědnost.

Průkaz na VZV výhodou, nikoli podmínkou.

Ochotu učit se novým věcem.

Benefity

týden dovolené navíc

stravenky 80 Kč/směnu - plně hrazené zaměstnavatelem

práce přímo jako kmenový zaměstnanec

po půl roce smlouva na dobu neurčitou

výhodný mobilní tarif pro Vás a Vaši rodinu