PRACOVNÍK MONTÁŽE/ POTRUBÁŘ - BRNO centrum

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
3-18-357265
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte zajímavou práci v technickém směru? Rádi se neustále učíte a zlepšujete či čelíte výzvám?

Pak Vám nabízíme práci ve zajímavé strojírenské výrobě v Brně (10 min. od centra Brna).

Vaší náplní práce bude zejména příprava a montáž potrubních tras a potrubních rozvodů.

Budete se věnovat především :

  • Montáž a výroba potrubí
  • Potrubí odměřit, ohnout, uřezat na

požadovanou délku podle výkresové dokumentace

  • Potrubí postupně sestavit, se svářečem sestehovat
  • Drobné zámečnické a ruční práce
  • Čtení ve výkresové dokumentaci, včetně orientace v materiálových kusovnících
  • Kompletace a příprava dílců k expedici

Jde o práci především na ranní směnu, výjimečně i odpolední (2-směnný provoz).

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat pro více informací!

Pozice je vhodná i pro absolventy, kteří mají chuť se rozvíjet a získat cenné zkušenosti.

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Lokalita: Brno Židenice

Požadavky
  • SŠ vzdělání/ vyučení v technickém oboru
  • znalost technické dokumentace
  • znalost měřidel
  • schopnost pracovat se základním strojírenským nářadím a nástroji
  • manuální zručnost
  • praxi na obdobní pozici velkou výhodou
  • svářečský průkaz - metoda TIG - výhodou
  • ochota pracovat ve dvousměnném provozu

Nástup možný ihned nebo po dohodě.

Benefity
  • zajímavá mzda, možnost navýšení
  • 25 dnů dovolené + 3 dny navíc
  • stravenky
  • roční bonus
  • cafeterie
  • příspěvek na penzijní či životní pojištění

a další benefity

  • skvělý kolektiv
  • jazykové kurzy a odborné vzdělávaní
  • zázemí silné společnosti!
  • možnost profesního růstu!

a jiné