PRACOVNÍK INTEGROVANÉHO SYSTÉMU ŘÍZENÍ!

Referenční číslo
7-30-347360
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Můžete nám nabídnout praxi z výrobní společnosti, kde jste měl/a na starosti procesy řízení integrovaného systému (BOZP, PO, opatření, monitoring atd.)? Pak bychom Vám rádi představili pozici PRACOVNÍK INTEGROVANÉHO SYSTÉMU ŘÍZENÍ, kde využijete i znalost anglického jazyka!

Vaše pracovní náplň:

  • dodržování pravidel bezpečnosti práce
  • poskytování administrativní podpory při řízení procesů životní prostředí, BOZP
  • zodpovědnost za zadávání hodnot u KPI procesů
  • zodpovědnost za administrativní udržování systému managementu
  • vedení příslušných evidencí, přehledů, statistik
  • organizování a evidování opatření
  • aktivní řešení problematiky ergonomie
  • spolupráce na projektech vedoucích ke zlepšení ergonomie
  • zadávání a udržování informací o incidentech (BOZP, ŽP) včetně monitoringu a ověřování plánovaných opatření
Požadavky

SŠ vzdělání

Praxe na obdobné pozici cca 3 roky

Angličtina pro pracovní využití - mezinárodní pracovní prostředí

PC uživatelská znalost

Ochota práce ve 3 směnném provozu

Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • výkonnostní prémie
  • prémie za přítomnost
  • podíl na hospodářském výsledku společnosti
  • placené přesčasy
  • možnost částečného home office
  • flexibilní pracovní doba
  • dotované stravování
  • příspěvky na dojíždění
  • silná podpora jazykového a profesního vzdělávání
  • zvýhodněný zaměstnanecký telefonní tarif
  • firemní akce

K tomu všemu nabízíme zajímavé mzdové ohodnocení a řadu dalších nadstandartních benefitů!