Práce ve VÝROBĚ - s praxí i bez - až 33 000 Kč/měs.

Plný úvazek
Mzda
27 000 - 33 000 Kč
Referenční číslo
3-18-360838
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte stabilní práci s motivující mzdou? Nebojíte se práce ve výrobě? Máme pro Vás skvělou nabídku!

Nabízíme práci na pozici OPERÁTOR VÝROBY, lokalita Brno-Slatina (pár minut MHD přímo z centra Brna). Zkušenosti ani praxi mít nemusíte, vše Vás zaučíme! Pokud ale máte zkušenosti z výroby či odbornější vzdělání (sváření, pájení, VZV, apod.), je možné dosáhnout i na vyšší pozice s vyšší mzdou!

Co by bylo náplní Vaší práce?

  • obsluha výrobních strojů
  • kompletace a montáž komponentů
  • kontrola kvality komponentů apod.
Požadavky
  • ochota pracovat v třísměnném (ranní/odpolední/noční směny) nebo nepřetržitém provozu
  • ochota pracovat ve stoje
  • samostatnost, zodpovědnost a pečlivost
  • mzda od 27 000 Kč za měsíc (čístá mzda za měsíc je tedy JIŽ OD 20 500 Kč!)
  • DOTOVANÉ stravné přímo ve firmě v rámcí celozávodní kantýny
  • 13. mzda - rozdělena do 2 PŮLROČNÍCH BONUSŮ
  • 5 tydnů DOVOLENÉ
  • NAVÝŠENÍ mzdy hned po zkušební době
  • nadstandartně OHODNOCENÉ příplatky za přesčasy, víkendy i svátky
  • PROHLÍDKA pracoviště před nástupem - obrázek si tak vytvoříte sami!
  • možnost kariérního růstu
  • závodní lékař přímo na pracovišti
  • výborná dostupnost - ať už MHD (cca 15 minut od Vaňovky!), tak autem (parkoviště v areálu firmy)

Zaujala Vás naše nabídka? Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Obratem se s Vámi spojíme a probereme veškeré možnosti.