Práce ve výrobě - OSTRAVA, až 20 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
110 Kč
Referenční číslo
4-18-348294
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Nabízíme práci do výroby, která není fyzicky náročná, netaháte žádné těžké kusy, pracujete v menším kolektivu a pracoviště je čisté a bezprašné prostředí.

Náplň práce:

  • obsluha výrobních strojů, vkládání součástek do stroje
  • drobná manuální práce
  • kontrola kvality hotových výrobků
  • práce v čistém prostředí
  • fyzicky nenáročná práce, vhodnější pro ženy

Práce na třísměnný provoz (ranní, odpolední, noční). Směny jsou v 7,5 hodinovém režimu.

Místo práce: OSTRAVA-HRABOVÁ

Požadavky
  • manuální zručnost
  • praxe ve výrobě výhodou
  • pečlivost
  • spolehlivost
  • ochota pracovat ve třísměnném provoze
  • výkonnostní prémie od odpracovaného 2. měsíce až 20 kč/hod.
  • příplatky za odpolední 4 kč/hod. a noční 10 % ale min. 10 Kč
  • stravenky ve výši 100 Kč