PRÁCE V ZAHRANIČÍ|CNC OPERÁTOR|2 100 - 2 500 €

Plný úvazek
Mzda
2 100 - 2 500 €
Referenční číslo
13-18-382741
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chtěli byste vycestovat za prací do zahraničí? Hledáte dlouhodobou, jistou možnost práce s možností pravidelné cesty do ČR? Máte alespoň částečnou zkušenost z výroby, základní technické povědomí a orientaci v technické dokumentaci?

Máme pro Vás skvělou pracovní příležitost v zahraničí, konkrétně se jedná o pozici CNC OPERÁTORA v Lucembursku pro strojírenskou společnost.

Zaujala Vás tato nabídka a rádi byste se dozvěděli více informací? Pošlete svůj životopis a společně pozici probereme!

Náplní práce CNC OPERÁTORA bude:

  • Obsluha CNC obráběcího centra
  • Kontrola a měření vyrobených dílů dle plánů návrhu
  • Identifikace poruch a jejich oprava
  • Vyplnění potřebných formulářů kvality a výroby
Požadavky
  • Praxe z výroby
  • Technické povědomí
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Alespoň základy komunikace v AJ nebo NJ
  • Ochota pracovat ve 3 směnném provozu
  • Zkušenost s obsluhou a programováním CNC strojů VELKOU VÝHODOU
Benefity
  • Roční odměna 500 - 700 €
  • 26 dní dovolené
  • Ubytování - polovinu nákladů hradí zaměstnavatel
  • Možnost cesty do ČR 1x za 6 týdnů (NA NÁKLADY ZAMĚSTNAVATELE)
  • Smlouva na 1 rok s možností prodloužení (možnost smlouvy i na 6 měsíců)