PRÁCE V ČISTÉM PROSTŘEDÍ, až 28 000 Kč, Jesenice

Plný úvazek
Mzda
22 500 - 28 000 Kč
Referenční číslo
13-18-370650
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte si přivýdělek s nástupem od března?

Jste manuálně zručná/ý a máte alespoň krátkou zkušenost ve výrobě?

Nechcete noční směny ani pracovat o víkendu? Vyhovuje Vám práce na 2 měsíce?

Potom přijměte naši nabídku práce ve výrobě v naprosto čistém prostředí.

Co bude Vaší náplní práce?

  • obsluha balící linky
  • zapisování výrobní dokumentace
  • zajištění chodu linky - příprava materiálu, balení krabic a další pomocné práce

Lokalita: Jesenice u Prahy

Nástup: 1.3.2021

Smlouva: na dobu určitou do 30.6.2021

Mzda: 22 500 Kč + až 2 500 Kč osobní ohodnocení + 40 Kč příplatek za odpolední směnu

Směna: dvousměnný provoz (po - pá 6:30 - 14:30; 14:00 - 22:00)

Požadavky
  • Manuální zručnost
  • Zkušenost z výroby velkou výhodou
  • Ochota práce na 4 měsíce
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • 3 sick days
  • stravenky v hodnotě 100 Kč/odpracovaný den