Pouze RANNÍ směna - pravidelná brigáda v MODŘICÍCH!

Druh pozice
Brigáda
Mzda
115 Kč
Referenční číslo
3-18-368184
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte pravidelnou brigádu nebo přímo práci na hlavní pracovní poměr? Vyhovuje Vám lokalita MODŘICE (cca 15 minut z Brna)? Nebojíte se výroby? Máme nabídku přesně pro Vás!

Náplň práce:

  • kontrola optických kabelů a kabelových svazků = jemná manuální práce
  • komplatace komponentů
  • balení komponentů

PRÁCE v sedě, v příjemné čisté výrobě a malém kolektivu.

Směny jsou pouze RANNÍ, vždy od 6:00 do 14:30, od PONDĚLÍ do PÁTKU.

Smlouva: DPČ

Pokud budete šikovní, je možnost dlouhodobé spolupráce i přechodu na hlavní pracovní poměr!

Požadavky
  • schopnost rozeznat barvy
  • manuální zručnost
  • ochota pracovat v lokalitě MODŘICE - doprava z Brna zajištěna!
  • ochota pracovatn co nejvíce směn po-pá

NÁSTUP možný IHNED.

Benefity
  • MZDA 115 Kč/hod.
  • STRAVENKY v hodnotě 90,- Kč za každou odpracovanou směnu
  • dlouhodobá spolupráce
  • ranní směna PO - PÁ (6:00-14:30)
  • možnost přechodu do kmene společnosti
  • příjemné, klimatizované pracovní prostředí
  • práce vhodná pro ženy i muže